Partnerzy

Oknoplast Kraków

Oknoplast Kraków

Przedsiębiorstwo Produkcyjne OKNOPLAST-Kraków Spółka z o.o. powstało w 1994 roku, jako spółka rodzinna, na bazie doświadczeń w produkcji nowoczesnych okien z PCV oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku.

WnD

WnD

WnD to okna i drzwi, które powstały z myślą o klientach poszukujących wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań. Wybierając WnD masz pewność, że trafia do Ciebie doskonale dopracowany produkt z zaufanego źródła. Okna i drzwi WnD charakteryzują się wysoką jakością wykonania, której gwarantem jest Grupa OKNOPLAST – jeden z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Produkty WnD są łatwo dostępne, dzięki dużej grupie doświadczonych partnerów handlowych w całym kraju.

Wiśniowski

Wiśniowski

Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Fakro

Fakro

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację.

Velux

Velux

VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Od ponad 60 lat dostarcza produkty najwyższej jakości.

Pol-Skone

Pol-Skone

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 19 lat działalności POL-SKONE stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

KMT

KMT

W chwili obecnej specjalizujemy się w produkcji ościeżnic i drzwi stalowych. W szerokim programie produkcji znajdują się zarówno ościeżnice tradycyjne wykonywane od wielu lat, oraz ościeżnice i drzwi nowoczesne, których produkcja została uruchomiona w ostatnich latach.

Stal Produkt S.A.

Stal Produkt S.A.

Firma Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o. od wielu lat skupia swój potencjał i pasję tworzenia na produkcji drzwi stalowych zewnętrznych. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort użytkowania przyszłych właścicieli wszystkie produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne wymagane na rynku budowlanym. Bogata oferta kolorów, tłoczeń i zastosowań sprawia, że nasze wyroby są atrakcyjne zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i ogólnym.

MAR-TOM

MAR-TOM

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-TOM Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie jest innowacyjnym producentem kompletnych drzwi metalowych – przeszklonych oraz technicznych wraz z ościeżnicą.

Erkado

Erkado

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej otwierasz… drzwi ERKADO. ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Otwarcie nowych hal produkcyjnych (ponad 8.000 m2) oraz bardzo dynamiczny rozwój marki ERKADO sprawił iż wraz z Jubileuszem 35.lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski dołączyliśmy do grona liderów w produkcji drzwi. Innowacyjność, elastyczność technologiczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę. Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski – mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu marka ERKADO opiera się nie tylko na ponad 30. letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej.

Voster

Voster

Działalność firmy Voster rozpoczęła się w1993 roku ale wydawać by się mogło, że jej początek sięga jeszcze dziecinnych lat właściciela, kiedy to wraz z miłością do przyrody wszczepioną przez leśne tradycje, zrodziła się chęć obcowania z drewnem. Dotąd firma funkcjonowała pod nazwą Drewno-Hurt , natomiast po wprowadzeniu na rynek w 2012 roku marki Voster przejęto jej nazwę.

Porta

Porta

Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami.

Agmar

Agmar

Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wyko-nany z drewna jest, w pewnym sensie, niepowtarzalny.

Alston

Alston

Firma ALSTON specjalizuje się głównie w wykonawstwie:
– parapetów
– blatów kuchennych i łazienkowych
– stołów i lad
– elementów schodów (stopnie i stopnice)
– posadzki
– elementów kominków

Villa Glass Studio

Villa Glass Studio

Firma Villa Glass Studio specjalizuje się w wytwarzaniu unikatowych przedmiotów codziennego użytku. Wykonujemy je głównie z niezwykłego, zdobionego w bajeczne wzory materiału, jakim jest szkło fusingowe (zwane często artystycznym), ale również ze szkła gładkiego (float).

Aluron

Aluron

ALURON od 2002 roku wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne, które znajdują się pod marką ALURON.

Medos

Medos

Firma MEDOS istnieje na polskim rynku od 1995 roku. W ciągu tych lat zdobyliśmy doświadczenie w branży odlewnictwa ciśnieniowego i produkcji elementów z tworzyw sztucznych.